O nas

Ideą powstania marki jest możliwość wpływu na proces rozwojowy u klienta. Jesteśmy aktywnymi trenerami biznesu, coachami, psychologami, praktykami biznesu. Problemy jakie dotykają Twoją firmę i Twój zespół rozwiązywaliśmy u wielu klientów. Szkolenia, warsztaty i treningi to konieczność. Wszyscy zaangażowani i świadomoi menadżerowie doskonale o tym wiedzą, a Twoja obecność na naszej stronie potwierdza, że Ty do nich też należysz. My jesteśmy w gotowości oddać Ci nasze zasoby, aby wzmocnić Twoje.

Stan - DOBRY

Czy wiesz co oznacza dla nas marka DOBRY? Dla nas to synonim właściwego miejsca i czasu, wyboru odpowiednich narzędzi do stawianych celów i stan do którego każdy z nas dąży. W życiu każdego z nas, każdy chciałby być co najmniej i zarazem najwyżej DOBRY. To stan bezpieczny, którego nie musi opisywać żaden dodatkowy przymiotnik. Dobry człowiek, dobry czas, dobre miejsce – nie ma w tym ani fałszu, ani przesady. Tacy jesteśmy i DOBRZE się z tym czujemy. Nasz uśmiech to historia. Historia dwójki ludzi, którzy poprzez rozmowę w przekazuje sobie wiedzę. Transfer wiedzy, doświadczeń, wniosków jest tak silny, że osoby łączą się w pozytywnym łuku – jednak to zawsze dwie niezależne głowy. Dla nas oznacza to, że po każdym procesie rozwojowym przychodzi moment pójścia w swoją stronę. Chcemy, aby za każdym razem to chwilowe rozstanie odbywało się zawsze z poczuciem spełnienia i uśmiechem wewnętrznej satysfakcji, że wykonaliśmy razem DOBRĄ robotę. Zatem do dzieła!

Czy rozwój jest ważny?

Rozwój to ciągły proces. Antropologicznie jesteśmy gatunkiem, który rozwój ma w swoim DNA. Dostosowując się do zmian mamy jedyną szansę przetrwać. Dodatkowo rozwój to historia każdego dnia. W każdej dziedzinie są zarówno liderzy, jak i podążający za ideą głoszoną przez nich. Są eksperci i osoby, pragnące z tego eksperckiego garnuszka wlać kilka kropel doświadczenia do swojego. Procesy szkoleniowo-rozwojowe są właśnie taką ucztą podziału i poczęstunku tą wiedzą zebraną, by dawać wsparcie pozostałym.

Świadomość swojej niewiedzy, jest motorem do jej zdobycia. Otwarte przez kogoś drzwi wiedzy, zawsze zachęcając mnie, aby skorzystać z tego co za nimi znajdę. Dzisiaj otwieramy nasze drzwi, aby zaprosić Ciebie

Barbara Świderska
CEO

Zgodnie z zasadą TERAZ ALBO NIGDY,
wybierz TERAZ i spotkaj się z nami.

Skontaktuj się

Czekamy na Twój kontakt, wierzymy że to będzie DOBRA współpraca.

  • GRUPA DE SP. Z O.O.
    ul. Gliwicka 35
    42-600 Tarnowskie Góry

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem